Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szkoły w Olsztynie - W-M ZDZ - Warmińsko - Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie
sala lekcyjna

Szkoły w Olsztynie

Edukacja na najwyższym poziomie - 6 szkół

Lata doświadczenia w edukacji dorosłych nauczyły nas, że potrzeby nauczania są różne. Dlatego w naszej ofercie szkół znajduje się nie tylko szkoła branżowa I i II stopnia, liceum ogólnokształcące dla dorosłych, szkoła policealna i Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, ale także szkoła podstawowa dla dorosłych. Jest to miejsce, w którym osoby, które nie ukończyły gimnazjum lub nie podjęły w nim nauki mogą wiedzę z tego etapu edukacji nadrobić i przystąpić do egzaminu ósmoklasisty. Dalszą edukację również mogą podjąć w naszych placówkach. Jesteśmy przygotowani na współpracę z osobami pracującymi w tygodniu. Oprócz specjalistycznej wiedzy nasi uczniowie otrzymują świadectwa, zaświadczenia uprawniające do korzystania ze świadczeń oraz legitymacje szkolne uprawniające do ulgowych przejazdów do 24 roku życia.

Szkoły ZDZ w Olsztynie na Facebooku

Odwiedź profil

Kontakt

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszej szkolnej oferty? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Szkoły w Olsztynie

Zadaj pytanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności Google i Warunki świadczenia usług

Newsletter