Szkoła Branżowa I stopnia - Olsztyn

Szkoła (dawniej Zasadnicz Szkoła Zawodowa, ZSZ) powstała z myślą o młodzieży, która nie ukończyłą 18 roku życia i w niedługim czasie chce zdobyć atrakcyjny zawód.

Oferta szkoły skierowana jest do absolwentów gimnazjum oraz absolwentów szkoły podstawowej.

Szkoła branżowa łączy naukę teorii z dużą ilością praktyki. Absolwenci tej szkoły zdobywają tytuł robotników wykwalifikowanych w zawodach cenionych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Nasz doradca zawodowy chętnie pomoże w doborze właściwego kierunku kształcenia, a my zadbamy o praktyki dla naszych uczniów u najlepszych fachowców w mieście.

Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, co oznacza, że realizujemy program MEN, a nasi uczniowie otrzymują świadectwa, indeksy, legitymacje szkolne uprawniające do ulgowych przejazdów do 24 roku życia oraz zaświadczenia uprawniające do korzystania ze świadczeń ZUS, KRUS, MOPS, PCPR, Urzędu Pracy i innych.

Nasi uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia mogą bezpłatnie uczestniczyć w kursach (więcej w rozdziale „Kursy”) zdobywając przy tym dodatkowe kwalifikacje. Największym zainteresowaniem cieszą się kursy:

• spawanie metodą TIG i MAG
  • kurs obsługi wózków widłowych

Uczniowie Naszej Szkoły Branżowej I stopnia mogą zdobyć bezpłatnie świadectwa kwalifikacyjne Urzędu Regulacji Energetyki w zakresie eksploatacji i dozoru nad urządzeniami energetycznymi o napięciu do 1 KV. Posiadanie tych uprawnień w zdecydowany sposób zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

• świadectwo ukończenia gimnazjum, a w kolejnych latach również szkoły podstawowej
  • zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do nauki w danym zawodzie

Szkoła Branżowa I stopnia w W-M ZDZ w Olsztynie

To najlepszy wybór!