Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Olsztyn

System nauczania: Stacjonarny

Czas trwania nauki: 3 lata

Szkoła powstała z myślą o młodzieży, która w niedługim czasie chce zdobyć atrakcyjny zawód.

Oferta szkoły skierowana jest do absolwentów gimnazjum.

Szkoły zawodowe łączą naukę teorii z dużą ilością praktyki. Absolwenci tej szkoły zdobywają tytuł robotników wykwalifikowanych w zawodach cenionych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Nasz doradca zawodowy chętnie pomoże w doborze właściwego kierunku kształcenia, a my zadbamy o praktyki dla naszych słuchaczy u najlepszych fachowców w mieście.

Nasza szkoła zawodowa posiada uprawnienia szkoły publicznej, co oznacza, że realizujemy program MEN, a nasi słuchacze otrzymują świadectwa, indeksy, legitymacje szkolne uprawniające do ulgowych przejazdów do 24 roku życia oraz zaświadczenia uprawniające do korzystania ze świadczeń ZUS, KRUS, MOPS, PCPR, Urzędu Pracy i innych.

Nasi uczniowie Szkoły Zawodowej mogą bezpłatnie uczestniczyć w kursach (więcej w rozdziale „Kursy”) zdobywając przy tym dodatkowe kwalifikacje.Największym zainteresowaniem cieszą się kursy:

  • spawanie metodą TIG i MAG
  • kurs obsługi wózków widłowych

Uczniowie Naszej ZSZ mogą zdobyć bezpłatnie świadectwa kwalifikacyjne Urzędu Regulacji Energetyki w zakresie eksploatacji i dozoru nad urządzeniami energetycznymi o napięciu do 1 KV. Posiadanie tych uprawnień w zdecydowany sposób zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

Dokumenty wymagane przy zapisie

  • świadectwo ukończenia ośmioklasowej szkoły podstawowej lub gimnazjum
  • 3 zdjęcia
  • podanie o przyjęcie do szkoły

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w W-M ZDZ w Olsztynie

To najlepszy wybór!

Kontakt: 
Zasadnicza Szkoła Zawodowa przy WMZDZ w Olsztynie

10-548 Olsztyn 
ul. Mickiewicza 5 
tel. 89 523 72 64 lub 89 523 53 29 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W-M ZDZ w Olsztynie